دوره جامع آموزش علم داده (Data Science)

 • آموزش آنلاین علم داده از صفر تا صد
 • آموزش جامع پایتون برای علم داده
 • کلاس‌های آنلاین تعاملی
 • وبینارهای رایگان مسیر شغلی
 • ارائه پروژه‌های واقعی علم داده و رفع اشکال
 • دسترسی به ویدئوی ضبط‌شده کلاس

وبینارهای رایگان و کلاس‌های آنلاین آموزش علم داده

ویدئوهای آموزش رایگان علم داده

نظرات شرکت‌کنندگان در دوره آموزش علم داده

نقشه راه یادگیری علم داده

علم داده یا دیتا ساینس را بهتر بشناسید!

پیش از اینکه به‌سراغ پاسخ علم داده چیست برویم، برای رسیدن به درک بهتر باید بدانیم که هر روز بالغ بر ۲.۵ اگزابایت داده در جهان تولید می‌شود و مهم‌تر از آن، چیزی نزدیک به ۷۵ درصد از این داده‌ها ساختارنیافته و پالایش‌نشده هستند و متن و صدا و فیلم را دربرمی‌گیرند.
علم داده یا دیتا ساینس (Data Science) دانشی میان‌رشته‌ای است؛ رشته‌های مختلف، ازجمله ریاضیات و آمار و علوم کامپیوتر، را به کار می‌گیرد تا انبوه داده‌های تولیدشده را استخراج، آماده‌سازی، دسته‌بندی، پالایش، نگهداری، بصری‌سازی مدیریت و تحلیل کند. از همین نظر علم داده را با زبان استعاری «مهندسی عمران داده» هم دانسته‌اند.
نقش تعیین‌کننده‌ای که دیتا ساینس و کاربردهای روزافزون آن در زندگی امروزی ما ایفا می‌کند بسیار چشمگیر است؛ به‌همین دلیل، این می‌توان گفت دیتا ساینس بازار کار بسیار جذابی هم پیدا کرده و لقب جذاب‌ترین شغل قرن بیست‌ویکم را از آن خود کرده است.

آموزش علم داده یا دیتا ساینس برای چه کسانی مناسب است؟

علم داده یا دیتا ساینس (Data Science) ترکیبی از سه رشته‌ی آمار، ریاضیات و علوم کامپیوتر است، بنابراین افرادی که در این رشته‌ها تحصیل کرده باشند مطمئناً مسیر راحت‌تری را برای یادگیری علم داده در پیش خواهند داشت؛ اما این موضوع اصلاً به‌این معنا نیست که اگر رشته‌ی تحصیلی شما یکی از این سه یا مرتبط با این رشته‌ها نیست، نمی‌توانید آموزش علم داده را شروع کنید.
اگر بخواهیم خیلی واضح‌تر صحبت کنیم، باید بگوییم هر کسی، با هر پیش‌زمینه یا رشته تحصیلی، می‌تواند آموزش علم داده یا دیتا ساینس را شروع کند و آن را به‌عنوان شغل آینده‌ی خود انتخاب کند. تنها مسئله انگیزه‌ی شما برای شروع مسیر یادگیری یک حرفه‌ی جذاب است!
در نظر بگیرید که علم داده در تمام حوزه‌ها می‌تواند کاربرد داشته باشد و شما به‌راحتی می‌توانید با داشتن مهارت علم داده در حوزه تخصصی خودتان حرفی برای گفتن داشته باشید!

مزایای یادگیری علم داده

برای دریافت پاسخ این سؤال لازم است بدانید که در دنیای امروزی حرف اصلی را داده‌ می‌زند! روزانه حجم عظیمی از داده‌ در حال تولید است و نیاز به تحلیل داده‌ برای استخراج بینش مفید از آن‌ به مسئله‌ی بسیار مهمی تبدیل شده است. این موضوع به یک صنعت خاص اختصاص ندارد، بلکه در تمامی صنایع این اتفاق در حال رخ دادن است؛ بنابراین تقاضا برای افرادی که مهارت کار با داده و تحلیل آن‌ را داشته باشند به‌شدت در حال رشد است و این روند با توجه به آمارها و تحقیقات مختلف انجام‌شده همچنان ادامه دارد؛ به‌همین دلیل است که LinkedIn شغل دانشمند داده را «امیدبخش‌ترین شغل» و Glassdoor آن را «بهترین شغل در امریکا» نامیده‌اند!

موقعیت‌های شغلی علم داده

علم داده حوزه‌ی بسیار گسترده‌ای است؛ بنابراین انواع مختلفی از موقعیت‌های شغلی در این حوزه وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان به دانشمند داده یا دیتا ساینتیست (Data Scientist)، تحلیلگر داده (Data Analyst) ، تحلیلگر کسب‌و‌کار (Business Analyst)، مدیر پایگاه داده (Database Manager) ، مهندس داده (Data Engineer) و مهندس یادگیری ماشین (Machine Learning Engineer) اشاره کرد.

بازار کار علم داده

همانطور که اشاره کردیم، با دیجیتالی‌شدن صنایع، داده‌ها با سرعت زیادی در دنیا در حال رشد هستند. فواید تحلیل این داده‌ها سازمان‌ها را بر این داشته است که از افرادی که مهارت کار با داده‌ها را دارند استقبال کنند.
مشاغل علوم داده سریع‌ترین رشد را در میان مشاغل فناوری دارند و یکی از پرتقاضاترین مشاغل نیز هستند. اداره‌ی آمار کار امریکا پیش‌بینی کرده است که تقاضا برای مهارت‌های علم داده تا سال ۲۰۲۶، ۲۷.۹ درصد افزایش خواهد یافت.
با وجود تقاضای بسیار زیاد، هنوز تعداد کافی متخصصان این حوزه وجود ندارند؛ بنابراین بازارکار علم داده یا دیتا ساینس در دنیا در حال حاضر از جذاب‌ترین‌هاست! البته در کشور ما این حوزه هنوز نوپاست و جای کار زیادی دارد، اما موقعیت‌های شغلی مرتبط با علم داده در وب‌سایت‌های کاریابی تعداد قابل‌قبولی دارند؛ البته که رشد علم داده در دنیا در سال‌های آینده بر روی بازار کار این حوزه در ایران هم تأثیر چشمگیری خواهد گذاشت.

درآمد دیتا ساینتیست و دانشمند داده چقدر است؟

درآمد دیتا ساینتیست یا دانشمندان داده، مانند هر نقش شغلی دیگری، به عوامل مختلفی بستگی دارد که با تغییر هر یک از آن‌ها ممکن است بازه‌ی حقوقی مختلفی را شاهد باشیم. این عوامل عبارت‌اند از: تجربه‌ی شخص، موقعیت مکانی، میزان مهارت و شرکت یا سازمانی که شخص در آن مشغول‌به‌کار است.
هر یک از این موارد می‌توانند تعیین‌کننده‌ی حقوق دیتا ساینتیست باشند، اما به‌طور کلی مشاغل حوزه‌ی علم ‌داده جزو پردرآمد‌ها محسوب می‌شوند و افرادی که در این حوزه مشغول هستند شرایط شغلی بسیار خوبی دارند.

پیش‌نیازهای یادگیری علم داده چیست؟

به‌طور کلی، می‌توان پیش‌نیازهای یادگیری علم داده یا دیتا ساینس را به سه دسته‌ی اصلی و یک دسته‌ی مکمل تقسیم کرد.
دسته‌ی اول آمار و احتمالات است که لازم است درباره‌ی احتمال شرطی، قضیه بیز (Bayes) و افراز فضاهای نمونه‌ای که دید نسبتاً خوبی را درمورد ریاضیات ابتدایی یادگیری ماشین خواهد داد اطلاعاتی را داشته باشیم؛ علاوه‌براین، لازم است با مفاهیم آمار توصیفی، آزمون فرض و رگرسیون هم آشنا باشیم.
دسته‌ی دوم که ریاضیات است، در مقایسه با آمار، زمان کمتری نیاز دارد. در این بخش لازم است درمورد مشتق و مشتق زنجیره‌ای، مشتق توابع چندمتغیره که همان مفهوم گرادیان است و جبرخطی، کار با ماتریس‌ها و بردارها و تا حدی انتگرال اطلاعاتی را داشته باشیم.
دسته‌ی سوم برنامه‌نویسی است که پیشنهاد می‌کنیم با زبان پایتون (Python) شروع کنید. دلیل این موضوع این است که اولاً زبان استاندارد هوش مصنوعی در حال حاضر در دنیا پایتون است و ثانیاً زبانی بسیار ساده است که یادگیری آن در مقایسه با باقی زبان‌ها کار راحت‌تری است.
درنهایت باید به دسته‌ی مکمل اشاره کنیم که به مفاهیم طراحی الگوریتم و پیچیدگی برنامه‌ها مربوط است؛ زیرا در هر صورت کار ما در این حوزه تا حدی بهینه‌سازی برنامه‌هایی است که نوشته می‌شوند.

مهارت‌های لازم برای یادگیری علم داده

همان‌طور که قبلاً به این موضوع اشاره کردیم، علم داده ترکیبی از ریاضیات و آمار و علوم کامپیوتر است؛ بنابراین می‌توان حدس زد که مهارت‌هایی که یک شخص برای یادگیری علم داده به آن نیاز دارد چه می‌تواند باشد. برای شروع آموزش علم داده یا دیتا ساینس، علاوه بر اینکه احتیاج دارید برخی از مفاهیم آمار و احتمال و ریاضیات را بدانید، لازم است بر حداقل یکی از زبان‌های برنامه‌‌نویسی مسلط باشید.
زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب برای علم داده عبارت‌اند از: پایتون (Python)، R ، SQL و SAS. در این بین محبوب‌ترین در بین برنامه‌نویسان حوزه‌ی دیتا ساینس زبان برنامه‌ویسی پایتون است.
دانشمندان داده باید زمانی را با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی به مرتب‌سازی و تجزیه‌وتحلیل داده‌ها صرف کنند. تجسم داده‌ها، یعنی توانایی ایجاد نمودارها برای تحلیل بهتر داده‌ها و نتایج، بخش مهمی از دانشمند داده بودن است؛ علاوه‌براین، یادگیری ماشین (Machine Learning) و یادگیری عمیق (Deep Learning) بخش مهمی از کار دانشمندان داده محسوب می‌شود و شما، به‌عنوان شخصی که می‌خواهید در این حوزه کار کنید، باید با تکنیک‌های آن آشنا باشید.
علاوه‌براین مهارت‌های فنی، از مهارت‌های نرم (Soft Skills) برای علم داده می‌توان به مهارت ارتباط با دیگران و توانایی به‌اشتراک‌گذاری ایده‌ها و نتایج به‌صورت شفاهی و نوشتاری، و مهارت زبان انگلیسی اشاره کرد.

آموزش علم داده را از کجا شروع کنیم؟

حوزه علم داده یا دیتا ساینس (Data Science)بسیار گسترده است و شروع یادگیری آن به‌شکل خودخوان ممکن است مسیر سختی باشد. معمولاً افراد با حجم عظیمی از مطالب و شاخه‌های مختلف مواجه می‌شوند که نمی‌دانند باید از کدام شروع کنند و چه مطالبی نیاز به یادگیری دارد و کدام‌یک برای آنان کاربردی نخواهد بود؛ بنابراین سردرگم می‌شوند و زمان زیادی را از دست می‌دهند.
با توجه به این توضیحات، بهترین گزینه برای شروع یادگیری علم داده شرکت در دوره‌های مرتبط است. دوره‌ها مسیر یادگیری را برای افراد هموار می‌کنند و در حداقل زمان ممکن، مطالب موردنیاز را در اختیارتان قرار می‌دهند.

بهترین دوره علم داده چه ویژگی‌هایی دارد؟

به‌طور کلی می‌توان گفت بهترین دوره آموزش علم داده باید مسیر مشخصی را از ابتدای راه (پیش‌نیازهای حوزه) تا انتها (تبدیل‌شدن به شخصی با مهارت ورود به بازارکار) طی کند، یعنی یک پکیج کامل آموزش علم داده باشد. یک دوره علم داده خوب، نه‌تنها باید شما را با مفاهیم نظری موجود در حوزه آشنا کند، باید بتواند مهارت‌های عملی (برنامه‌نویسی) و حتی مهارت‌های نرم، مانند ارتباط‌برقرارکردن با افراد، را در شما تقویت کند.
در طول دوره باید به‌شکل گروهی یا انفرادی با پروژه‌های عملی دنیای واقعی درگیر شوید و درنهایت با به‌سرانجام‌رساندن برخی از آن‌ها به نقطه‌ای برسید که برای ورود به دنیای هیجان‌انگیز علم داده آماده باشید!

بیشتر بخوانید

پرسش‌های متداول

 • آیا بدون مدرک دانشگاهی می‌توان علم داده را یاد گرفت؟

  بله. علم داده جزو مهارت‌هایی محسوب می‌شود که لزوماً نیاز نیست آن را در دانشگاه یاد بگیریم. با توجه به رشد و نفوذ این مهارت در تمامی حوزه‌های تخصصی، در آینده داشتن این مهارت، در کنار دانش تخصصی خود افراد، یک ضرورت برای رقابت در بازار کار محسوب می‌شود.

 • از چه رشته‌هایی می‌توان به علم داده وارد شد؟

  از همه‌ی رشته‌ها؛ به‌شرط داشتن یک ذهن منطقی و استدلالگر، می‌توانید برای یادگیری دانش علم داده اقدام کنید. این حوزه یک دانش میان‌رشته‌ای و عمومی محسوب می‌شود. در آینده این دانش مانند ICDL و مهارت‌های عمومی کامپیوتر برای افراد یک ضرورت خواهد بود.

 • پیش‌نیازهای اصلی برای یادگیری علم داده چیست؟

  این حوزه به دانش ریاضی و آمار نیاز دارد؛ همچنین دانش دستور زبان‌های برنامه‌نویسی پایتون و R نیز برای یادگیری این حوزه لازم است. دوره‌های پیش‌نیاز کافه‌تدریس این نیازمندی‌ها را پوشش می‌دهد.
  • ریاضی: مفاهیم ضرب بردارها، ماتریس، مشتق، قاعده زنجیره‌ای، گرادیان و انواع توابع.
  • آمار: احتمال شرطی، توزیع‌های گسسته، پیوسته و توأم، امید ریاضی و واریانس، آمار توصیفی، توزیع‌های نمونه‌ای، آزمون فرض و رگرسیون.

 • آیا در دوره‌های شما زبان‌های برنامه‌نویسی هم آموزش داده می‌شود؟

  بله. البته بهتر است که با زبان‌های پایتون و R تا حدی آشنا باشید. آموزش پیاده‌سازی الگوریتم‌های یادگیری ماشین و عمیق و کتابخانه‌های مرتبط آن‌ها به‌طور کامل تدریس می‌شود.

 • آیا برای شرکت در کلاس‌ها باید منابع خاصی را از پیش مطالعه کنیم؟

  خیر. برای حضور در کلاس‌ها ما ویدیوهای پیش‌مطالعه (۱۰ ساعت) و منبع‌های مطالعاتی پیش‌نیاز را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 • تفاوت دوره‌های شما با دوره‌های مشابه چیست؟

  • ارائه بخش پیش‌نیاز به‌صورت ویدئوهای مجزا؛
  • تدریس از صفر تا صد مطالب، نه‌فقط بخشی از مفاهیم؛
  • ورک‌شاپ‌های مکمل کلاس که به یادگیری واقعی کمک می‌کند؛
  • ارائه تمرین و پروژه مکمل؛
  • رفع‌اشکال تمرین‌های ارائه‌شده؛
  • پشتیبانی فنی کافه‌تدریس.

 • برگزاری کلاس آنلاین چه اینترنتی نیاز دارد؟

  برای برگزاری کلاس آنلاین دسترسی به سرعت دانلود ۵۱۲ کیلوبیت در ثانیه کافی است، البته به‌شرطی که سرعت اینترنت شما پایدار باشد؛ درواقع پایداری سرعت اینترنت بیشتر از داشتن اینترنت سرعت‌بالا اهمیت دارد.

 • آیا امکان دسترسی آفلاین به کلاس‌ها وجود دارد؟

  بله. تمامی جلسات ضبط می‌شود و قابلیت مشاهده مجدد آن‌ها به‌صورت آفلاین هم وجود دارد.

 • در صورت تعویق یا لغو کلاس آنلاین چه باید کرد؟

  در صورت تعویق یا لغو کلاس، برای برگزاری آن در زمان مناسب با شما هماهنگی لازم انجام می‌شود. درصورتی‌که به‌هر دلیل امکان برگزاری کلاس آنلاین وجود نداشته باشد، هزینه آن به حساب شما باز خواهد گشت.

پرسش و پاسخ

* حداکثر بعد از ۲۴ ساعت پاسخ شما در همین بخش ثبت و از طریق ایمیل اطلاع رسانی می‌شود.

پرسش و پاسخ کاربران

مهدی Ebrahimi

سلام وقت بخیر می خواستم بدونم گذروندن دوره آمار و پایتون به تنهایی برای مهارت در این تخصص کافیه یا دوره های پیش نیاز و یا تکمیلی احتیاج داره؟؟؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام وقت بخیر، دوره علم‌داده ۱ نیازی به گذروندن دوره‌های دیگه‌ای نداره و بعد از ثبت‌نام، ویدیوهای پیش‌مطالعه در اختیارتون قرار می‌گیره.

شایان صالحی

سلام وقتتون بخیر من برای کلاس های آنلاین دیتاساینس ثبت نام کردم ، ولی از کجا باید ببینم کلاس کی شروع میشه و کجا باید برم برای کلاس ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، وقت بخیر. وارد داشبوردتون بشین و ورود به کلاس رو بزنین. زمان برگزاری کلاس در توضیحات صفحه ثبت‌نام هر کلاس نوشته شده.

حمیدرضا سالک

سلام وقت بخیر، دوره علم 1 به صورت آنلاین تدریس میشه؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، تمام دوره‌های علم داده به شکل آنلاین برگزار می‌شن.

محمدعلی فروزنده دل

باسلام میخواستم مدت زمان دوره کلاسهارو به همراه هزینش بدونم؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، دوره مقدماتی (دوره علم داده ۱) حدود سه ماه و دوره پیشرفته علم‌داده ۶ ماه زمان می‌بره. هزینه کلاس‌ها رو در بالای همین صفحه می‌تونین مشاهده کنین.

محمد قنبریان

سلام ، آیا امکانش هست که با دادن امتحان یا تایید صلاحیت توسط اساتید بدون شرکت در دوره مقدماتی وارد دوره پیشرفته شد؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، از سمت ما اجباری برای شرکت در دوره ۱ برای ورود به دوره ۲ نیست. بنابراین اگه سرفصل‌های دوره علم‌داده ۱ رو مطالعه کردین و مطمئن هستید که با اون مطالب آشنایی دارین، می‌تونین دوره پیشرفته علم داده رو ثبت‌نام کنین.

محمد نوریزاده نصر

سلام خسته نباشید آیا میشه هر دو سطح رو همزمان ثبت نام کرد؟؟به هردو سطح آشناهستم فقط برای مدرک

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، اجباری برای اینکه اول دوره ۱ و بعد ۲ رو ثبت‌نام کنین وجود نداره. بنابراین بله می‌تونین اینکارو کنین. هرچند که پیشنهاد می‌شه اول دوره ۱ رو بگذرونین و بعد اقدام به ثبت‌نام در دوره ۲ کنین.

بهاره غرقی فرد

سلام
با توجه به این که تعداده زیادی از مردم شاغل هستند و در تایم اداری نمیتونن در کلاس هاتون شرکت کنن مثل بنده آیا کلاس های فشرده در روزهای تعطیل (5شنبه یا جمعه ) وتا ساعت 7 یا 8 شب به بعد دارین ؟ یا برگزار میکنین در آینده ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، دوست عزیز از اون جایی که جلسات کلاس ضبط می‌شه، اگر در تایم تعیین شده کلاس نمی‌تونین حضور داشته باشین، می‌تونین در زمان مناسب خودتون جلسات رو ببینین.

محمد جواد .

salam baraye zemestan doreyi online bargozar mikonin?

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، در حال حاضر دوره‌ علم داده ۱ کد چهارم قراره ۲ آذر شروع بشه. اگر مایل به ثبت‌نام هستین، می تونین همین دوره رو انتخاب کنین. درمورد زمستون و اینکه دوره ای خواهیم داشت یا خیر، حتما در کانال تلگرام اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

m.farshadi0310 صالحی

با سلام و عرض ادب و احترام
لطفا بفرماییدبا عنایت به اینکه ما در شهرستان هستیم آیا می توان صرفا بادادن آزمون گواهی نامه دوره ها را دریافت نمود ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، بعد از گذروندن دوره و تحویل تمرین‌ها و پروژه می‌تونین گواهی دوره رو دریافت کنین. از اون‌جایی که دوره‌ها آنلاین هستن، فرقی نمی‌کنه در کدوم شهر ساکن باشین.

زینب قاضی

برخی پیش نیاز هایی که برای دوره های آموزشی در نظر گرفته شده مانند دوره پایتون برای دیتاساینس الزامی هست؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

برای دوره علم‌داده ۱ لزوما نیازی نیست دوره‌ای برای پایتون رو گذرونده باشین. پیش‌نیازها در اختیارتون قرار می‌گیره.

Aida نبی ئی

سلام
آیا آموزش دوره علم داده پیشرفته هم در کافه تدریس ارائه می شود؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، بله دوره علم داده ۲، دوره پیشرفته ست.

مهتاب صادقی

سلام و عرض ادب. میخوام اطلاعات بیشتری از علم داده بدونم و اینکه میخوام حتما شرکت کنم. میشه یه شماره ای از موسسه بدین تماس بگیرم و مشاوره بگیرم؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، لطفا برای مشاوره درمورد علم داده وارد کانال تلگراممون بشین و با ادمین ارتباط بگیرین:‌ https://t.me/DSLanders

فاطمه -

salaaam sarfaslaye doreye elm dade moghadamati ro koja mishe did

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، روی این لینک کلیک کنین:‌http://ctdrs.ir/cr12354

pazhouhanjam فرخی

سلام خسته نباشین واقعا وبلاگ عالی دارین خواستم تشکر کنم مرسی از زحماتتون :)

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام و ممنون از اشتراک نظرتون دوست عزیز

احسان -

سلااام واسه شرکت تو دوره باید دوره ای با مشخصات سخت افزاری خاصی داشته باشیم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، برای شرکت در دوره نیاز به پیش‌نیاز خاصی ندارین. ویدیوهای پیش‌مطالعه در اختیارتون قرار می‌گیره.

سوگند فرجی

جایی هست که بتونیم دررابطه با بازارکار علم داده بخونیم ؟

علیرضا صادقی

سلااام مقاله ها رو کجا میشه پیدا کرد ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، مقاله‌های دیتاساینس در بخش وبلاگ سایت قرار داره. روی این لینک کلیک کنین: http://cafetadris.com/blog/category/%d8%af%db%8c%d8%aa%d8%a7%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3/

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، مقاله‌های دیتاساینس در بخش وبلاگ سایت قرار داره. در بالای همین صفحه روی وبلاگ کلیک کنین و وارد بخش دیتاساینس بشین.

mnik6317 حسین

سلام کلاسهای آفلاین پشتیبانی هم داره ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹

سلام، بله کلاس‌ها چه به شکل آنلاین و چه آنلاین گروه تلگرامی دارن و شما می تونین سوالات خودتون رو مستقیما از استاد بپرسین. همچنین افراد دیگه‌ای که در دوره ثبت‌نام کردن هم حضور دارن و می‌تونن بهتون کمک کنن.

قاسم سلیمی مقدم

آیا امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟ اگر بله شرایطش به چه صورت هست؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۰

درمورد شرایط پرداخت لطفا با پشتیبانی ارتباط بگیرین. چت انلاین داخل سایت.

سیدابوالفضل سیدصالحیان

سلام وقت بخیر من دوره ی علم داده 1 کد1 را خریده بودم ولی الان بر روی نرم افزار دوره وجود نداره برای من باید از کجا پیگیری کنم ممنون میشم بگید

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۰

سلام وقت بخیر، لطفا با پشتیبانی از طریق چت انلاین سایت در ارتباط باشین.

محمدرضا مروی

برای دوره علم داده2 واجبه یک رو گذرونده باشیم و اینکه اگه نه میشه از همین وسط کلاس بیایم تو کلاس؟ مانعی نیست؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۰

در صورتی که با مفاهیم بیسیک یادگیری ماشین آشنایی دارین، می‌تونین دوره ۲ رو شرکت کنین، اما اگر نه، پیشنهاد می‌کنیم حتما دوره ۱ رو بگذرونین و بعد وارد دوره ۲ بشین. می‌تونین محتوای دوره ۱ رو چک کنین، در صورتی که با اکثر مطالب آشنایی نداشتین، از دوره ۱ شروع کنین. این دوره کد افلاین هم داره که هر زمان بخواین می‌تونین ثبت‌نام کنین و فرقی با کد آنلاینش نداره. دوره‌ها رو هر زمان که بخواین می‌تونین ثبتنام کنین، چون جلسات کلاس ضبط میشن.

زهرا

سلام وقت بخیر.این رشته تو دانشگاه های ایران تدریس میشه؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۰

سلام، بله رشته علم‌داده در دانشگاه‌های ایران تدریس میشه، البته رشته‌های مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی هم مرتبط هستن.

فریناز حیدری ‌فر

salaaam bayad internetemonn chejori bashe ke betonim tu kelasa sabte nam konim?

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

برای شرکت در کلاس آنلاین معمولاً دسترسی به سرعت آپلود ۵۱۲ کیلوبیت در ثانیه کفایت می‌کنه، البته به‌شرطی که سرعت اینترنت شما پایدار باشه؛ درواقع پایداری سرعت اینترنت بیشتر از داشتن اینترنت سرعت‌بالا اهمیت داره.

a.marjan.67 کیوان فر

کانال یا گروهی برای کسانی که دوره ها رو ثبت نام نکردند هم دارید ؟ میشه منم عضو کنید ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

لینک کانال تلگرام علم‌داده: https://t.me/DSLanders

محمد رضائی قلعه Alirezaei

استاد عزیز ارادت
در کار خودتون بهترین هستید

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

ممنون از لطف شما دوست عزیز.

ali1051993 ata

سلام بر دوستان زحمتکش کافه تدريس دوره ها رو فقط در ايران ميشه مشاهده کرد ؟ اگر محدوديت داره ممنون ميشم اعلام کنيد

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سلام، خیر، محدودیتی وجود نداره.

مسعود حمزه

لطفا سوال منم جواب بدين
دوره علم داده 2 کي تموم ميشه و کد بعدي هم داره ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

دوره ۲ حدود ۶ ماه طول می‌کشه، و هر ۶ ماه یک‌بار تکرار می‌شه.

سروش زلیخایی خاجانی

salam aghs bad az kelas mishe dobare video ro did?

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سلام، بله جلسات کلاس ضبط میشن و می تونین هر زمان خواستین تماشا کنین.

حمیدرضا رادمنش

دوره علم داده 1 شامل جمع آوری و تحلیل داده ها و مدل سازی میشه ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

هدف دوره ۱ آشنایی با علم‌داده، مفاهیم بیسیک یادگیری ماشین، نحوه کار با دیتاست‌های مختلف و تحلیل اون‌ها با مدل های یادگیری ماشینه. محتوای دوره رو به طور دقیق می‌تونین در توضیحات مرتبط با دوره ببینین.

m.amini سیمین پور

salllam mishe ghabl az sabte nam ye moshaveereye kochiik azaton begiram?

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

بله، می‌تونین با ادمین دپارتمان در ارتباط باشین. وارد کانال تلگراممون بشین، ایدی ادمین موجوده.
لینک کانال تلگرام:‌ https://t.me/DSLanders

aliakbar.pasha طالشی

میشه منو راهنمایی کنید که چه مدت یادگیری هر 2 دوره طول میکشه ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

دوره اول حدود ۳ ماه و دوره ۲ حدود ۶ ماه زمان می‌بره.

زهرا mozhde amin

استاد شکرزاد عزیز امیدوارم که پیام منو بخونید من ریاضی رو از صفر با شما شروع کردم و حتما دوره علم داده رو هم شرکت می کنم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

تشکر از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتین.

سعید علیشاهی

آقا یه سوال من شنیدم برای گذروندن دوره باید لینوکس و جاوا بلد باشیم درسته ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

پیش‌نیازهای هر دوره بعد از ثبت‌نام در اختیارتون قرار می‌گیره. نیازی به داشتن مهارت‌هایی که گفتین برای دوره‌های علم‌داده کافه تدریس نیست.

شفق بستان منش

با یادگیری دوره میشه برای اپلای اقدامی کرد؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

اپلای کردن یه پروسه‌ی متفاوتیه که علاوه بر داشتن مهارت شما نیاز به یه سری نیازمندی‌ها دارین. این دوره‌ها بهتون کمک می‌کنن مهارت لازم رو به دست بیارین، پروژه‌های کوچیک تعریف شده رو انجام بدین و از این نظر به رزومه‌تون کمک می‌کنه. بقیه نیازمندی‌های اپلای کردن تحصیلی یا کاری مثلا مدرک زبان یا معدل خوب در دانشگاه به خودتون بستگی داره.

mesh2010 معلم زاده حقیقی

بعد از اتمام دوره مدرک داده میشه ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

بله، بعد از اتمام دوره و تحویل تمرین‌ها و پروژه ها می‌تونین مدرک دریافت کنین.

معراج خدایی

سلام من خیلی از دوره ها رو بررسی کردم و از محتواتون خیلی خوشم اومده
میشه خودتون کمک کنید تو دوره ثبت نام کنم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

برای مشاوره می‌تونین با ادمین دپارتمان در تگلرام ارتباط بگیرین. لینک کانال تلگرام:‌ https://t.me/DSLanders

برای ثبتنام هم کافیه در همین صفحه روی دکمه ثبتنام دوره‌ای که می‌خواین، کلیک کنین و مراحل رو طی کنین.

sedghi310 ظریفی

استاد سلام بعد از گذروندن دوره می تونیم به عنوان یک دیتاساینتیست تو ایران مشغول بشیم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سلام، این موضوع بستگی به خودتون داره. دوره ها طوری طراحی شدن که شما در نهایت به اون نقطه برسین، اما انگیزه شما، میزان وقتی که برای مطالعه و یادگیری می‌ذارین و سرعت یادگیری‌تون حرف اول رو می‌زنه.

kbs_khamoush حاجلو

درآمد دیتاساینتیست ها تو ایران چقدر هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

درامد بر اساس شرکت، وظایفی که محول میشه به شخص و میزان مهارت فرد متفاوته. اما به طور کلی معمولا افراد با درامدهای نسبتا خوبی شروع به کار میکنن.

mani nickroshan امین

استاد عزیز به کمک شما و یاری خدا امروز تونستم تو یه پوزیشن شغلی مرتبط استخدام بشم خواستم بابت تک تک زحماتتون ازتون تشکر کنم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

ممنون از اشتراک نظرتون و آرزوی موفقیت.

مریم نیک روشن

چه جوری دوره پایتون رو ثبت نام کنیم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید ؟؟؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

در همین صفحه روی دکمه ثبت‌نام مرتبط با دوره پایتون کلیک کنین یا روی لینک زیر کلیک کنین:‌
http://ctdrs.ir/cr12016

فاطمه پیره‌مرد

سلام دوستان کافه تدریسی میگم برای شروع دوره باید دیوایسی با کانفیگ بالا داشته باشیم یا نه مهم نیست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سلام، خیر نیازی نیست.

عارف ملکی

سلامم من از بچه ها شنیده بودم که یه جایی یه سری مقالات رو درباره علم داده منتشر می کنید اما پیداش نمی کنم راهنمایی می کنید لطفا ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

از طریق لینک زیر وارد وبلاگ کافه تدریس بشین و روی علم‌داده کلیک کنین:‌
http://cafetadris.com/blog/

امید دیلمی

سلام عصر بخیر اگر بخوایم دوره آفلاین رو شرکت کنیم راهی هست که بتونیم با استاد یا دانشجوهای اون کلاس در ارتباط باشیم؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سلام، بله گروه تلگرامی داریم که تمام افرادی که در دوره ها ثبتنام کردن و خود استاد حضور دارن و می‌تونین باهاشون در ارتباط باشین.

مصطفی -

dore harf nadare ostaad ishhala zodtar beriiim xode 2

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

ممنون از اشتراک نظرتون دوست عزیز.

پروانه دانشگر

محتوای ویدیوهای رایگان و مقالات عالیه ممنون از همه زحمات تون
انشالله شرایط مالی مساعد بشه حتما دوره رو ثبت نام می کنم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

ممنون از اشتراک نظرتون دوست عزیز.

میرعلی رستگارمقدم

برای پرداخت اقساطی دوره باید با چه کسی هماهنگ بشیم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

لطفا در مورد پرداخت اقساط با پشتیبانی سایت (چت آنلاین) در ارتباط باشین.

Mehdi Mousavi احمدی

من خیلی تو برنامه نویسی ضعیفم تنها ترسم برای ثبت نام تو دوره همین هست

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

این دوره‌ها هم برای اینه که تو این زمینه تمرین کنین و بتونین برنامه‌نویسی‌تون رو برای علم‌داده تقویت کنین. بنابراین اگه پتانسیل و انگیزه یادگیری رو داشته باشین، اصلا جای نگرانی نیست.

احمدرضا انصاری amiri

ممنون که دوره علم داده 1 رو دوباره تکرار کردید کاش علم داده 2 رو هم بذارید که ماها که تازه داریم میایم این فرصت رو داشته باشیم که کلاس رو آنلاین ثبت نام کنیم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

علم داده ۲ حدودا هر ۶ ماه یک بار تکرار می‌شه. بنابراین جای نگرانی وجود نداره دوست عزیز.

Dorsa Zarrabi Mahmooei

سلام خداقوت به تیم کافه تدریس یه سوال دارم ویدیوها رو روی گوشی هم میشه دید ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

سلام، بله این امکان وجود داره. البته فقط روی یه سیستم می‌تونین نرم‌افزار پخش ویدیو رو نصب کنین.

زهرا حلی

سلام ببخشین برای هر بار دیدن ویدیوهم باز اینترنت مصرف میشه ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سلام، خیر، یه بار ویدیوها رو دانلود می‌کنین و می‌تونین بارها پخششون کنین.

شمس الشریعه ضرابی

چند بار می تونیم ویدیوهای هر جلسه رو ببینیم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

هرچند بار که نیاز داشته باشین.

ربابه صائبی منفرد

حجم مصرفی اینترنت برای هر کلاس چقدر هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

بستگی به محتوای share شده داره، معمولا هر ساعت ۳۰۰ مگ.

شهرزاد علیشیری

استاد بی نظیر دیتاساینس در ایران

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

ممنون از اشتراک نظرتون دوست عزیز.

آرمان محمدی

salam bebakhshid sorate internet bayad kheyli bala bashe baraye kelas?

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

به اینترنت با یه سرعت معقول در حدی که بتونین کلاس رو به شکل آنلاین دنبال کنین نیاز دارین. کلاس‌ها ضبط می‌شن و می‌تونین بعدها هم به شکل افلاین جلسات رو ببینین.

آرمان محمدی

چه نرم افزارهایی برای حضور در کلاس نیاز داریم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

برای ورود به کلاس لازمه نرم‌افزار Adobe Connect رو نصب کنین.

bani -

برای ثبت نام کلاس ها امکان پرداخت اقساطی هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

بله، دوره دوم امکان پرداخت به شکل اقساط رو داره. لطفا در این خصوص با پشتیبانی انلاین سایت در ارتباط باشین.

شهرام ماوندادی یوسفیان

امکان تماشای مجدد کلاس ها هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

ویدیوی جلسات ضبط میشه و امکان تماشای اون‌ها هر زمان که خواستین هست.

سید علی جعفریان امیری bani

این دوره رو به هرکسی که بخواد وارد دنیای هوش مصنوعی بشه توصیه میکنم.

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

ممنون از اشتراک نظرتون دوست عزیز.

ie.javadkarimi95 -

من قبلا دوره ریاضی تون رو تهیه کرده بودم و به شدت راضی بودم کاش دوره علم داده رو تکرار کنید من شرکت کنم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

دوست عزیز ممنون که همراه ما هستین. دوره علم‌داده در حال حاضر هم امکان ثبت‌نام داره، ویدیوی جلسات ضبط می‌شه و پشتیبانی دوره هم تفاوتی با حالت انلاین نداره. با این حال دوره علم‌داده ۱ اواسط پاییز تکرار میشه.

soosansimaei .

بعد از اتمام دوره تا چه اندازه تسلط به مطالب علم داده داریم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

تسلط شما کاملا به میزان وقتی که برای یادگیری می‌ذارین بستگی داره، اما این دو دوره باهم هدفشون آماده کردن شما برای ورود به بازار کاره. بنابراین به حدی از تسلط می‌رسین که بتونین وارد یه پوزیشن مرتبط بشین.

رویا محمد

هزینه دوره های کامل علم داده رو می فرمایید

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

در همین صفحه هزینه هر دوره نوشته شده. لطفا هزینه دوره مورد نظرتون رو در بالای این صفحه چک کنین.

الهه n

چطور می تونم از کیفیت کلاس ها قبل از ثبت نام مطلع بشم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

برای آشنایی با نحوه تدریس جلسات اول هر دوره به شکل رایگان برگزار می‌شه. وقتی وارد صفحه مربوط به دوره بشین، در پایین صفحه جلسه اول به شکل رایگان در دسترسه.

صادق سلیمی

بعد از گرفتن مدرک می تونیم به عنوان کارآموز جایی کارمون رو استارت بزنیم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

این امکان وجود داره، البته لزوما داشتن مدرک کافی نیست و باید مهارتتون رو اثبات کنین. هرچقدر زمان بیشتری برای یادگیری بذارین، انگیزه کافی برای یادگیری رو داشته باشین، تمرین‌ها رو انجام بدین و طبق گفته‌ی استاد دوره پیش برین، مهارتتون کامل‌تر خواهد بود.

sarina6619 نصرتی

من ساکن تهران نیستم می تونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

از اون‌جایی که دوره آنلاین هستن، فرقی نمی‌کنه کجا ساکن باشین.

4323983700 محبی

بعد از اتمام دوره می تونیم بلافاصله وارد بازار کار بشیم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

دو دوره علم داده به همین منظور طراحی شده که در نهایت شما رو آماده‌ی ورود به بازارکار کنه. البته این نکته رو در نظر داشته باشین که به انگیزه، سرعت یادگیری و زمانی که شما برای یادگیری می‌ذارین خیلی خیلی بستگی داره.

Ehsan naghavi قدوسی

طول دوره علم داده 1 و 2 چقدر هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

دو دوره علم‌داده ۱ و ۲ باهم حدود ۸ الی ۹ ماه زمان می‌بره.

محمد -

آموزش خیلی خوب بود توضیحات کامل و جامع بود

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

تشکر از شما دوست عزیز.

شیدا Hashemi

چه سرفصل هایی در دوره پایتون تدریس میشه ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

برای دیدن محتوای این دوره کافیه روی ثبت‌نام کلیک کنین و در قسمت توضیحات دوره محتوا رو چک کنین.
▪️ نحوه کدزنی در انواع محیط‌ها (ویندوز – لینوکس – آنلاین – آفلاین)
▪️ مقدمات پایتون شامل (ساختارهای داده، توابع، حلقه‌ها و ...) – ۱۰ تمرین
▪️ برنامه‌نویسی شی گرا – ۲ تمرین
▪️ دستکاری داده برای یادگیری ماشین – ۳ تمرین
▪️ برنامه‌نویسی برای یادگیری ماشین – ۳ تمرین
▪️ مروری بر پردازش متن و صوت

شیوا آبیاری

سلام بعد از اتمام دوره گواهینامه هم میدید ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

بله، بعد از تحویل تمرین‌ها و پروژه‌ها گواهی پایان‌دوره ارائه می‌شه.

Ali Yazdanmehr صراف زاده

بعد از اتمام دوره هم باز می تونیم ویدیوهاش رو مشاهده کنیم ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

بله این امکان وجود داره. ویدیوی جلسات ضبط می‌شه و هز زمان خواستین می‌تونین مشاهده کنین.

امیر کریمی

در طول دوره فردی به عنوان منتور یا پشتیبان علمی حضور دارد ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

خود استاد به عنوان منتور پاسخ‌گوی سوالات شما هستن، و البته می‌تونین سوالاتتون رو با ادمین تخصصی دپارتمان هم مطرح کنین.

علی آبیاری

سلام دوره علم داده تون پروژه محور هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

بله دوره‌ها شامل تمرین‌ها و پروژه می‌شن.

عماد تیمورتاش پورابراهیم اهوازی

دوره علم 1 مجدد چه زمانی برگزار میشه؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

کد جدید دوره علم‌داده ۱ اواسط پاییز برگزار می‌شه.

atena.nm77 -

چه زبان های آموزشی در دوره علم داده تدریس میشه ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

اگه منظورتون از زبان آموزشی همون زبان برنامه‌نویسیه، در دوره‌های علم‌داده، از زبان پایتون (Python) استفاده می‌شه.

احمدرضا انصاری amiri

سلام صبح بخیر شما میدونید برای دوره علم داده هم امکان تحصیل به صورت آکادمیک در ایران هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

سلام، بله این امکان وجود داره، می‌تونین خود رشته‌ علم‌داده رو انتخاب کنین، یا علوم کامپیوتر، هوش‌مصنوعی و مهندسی کامپیوتر بخونین.

atena.nm77 -

برای شرکت در کلاسها باید سیستم به لحاظ سخت افزاری مشخصات خاصی داشته باشه ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

اگه منظورتون برای ران کردن کدهای تمرین‌ها و پروژه‌هاست خیر. شما از گوگل کولب برای این کار استفاده می‌کنین.

سمانه -

دوره پایتون برای کسانی که دوره علم داده رو گذروندند فایده ای داره ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

بله، این دوره بخصوص برای افرادی که فقط دوره اول رو گذروندن می‌تونه مکمل خیلی خوبی باشه.

مهرداد فراهانی

استاد عزيز ازت به خاطر اين همه تلاشى كه براى گسترش علم داده به زبان پارسى ميكنى ممنونم. هيچ رقيب فارسي زباني نداري

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

تشکر از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتین.

mehrafarin_monfaredi -

ممنونم از اشتراک گذاری اين ويديوهاي رايگان خیلی با ارزش بود

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

خوشحالیم که مفید بوده.

sonaroshany.0 -

دوره علم 1 عالی بود جناب شکرزاد عزیز سپاس گذارم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

سپاس از اشتراک نظرتون.

fatemehabdi335 ایتی

آموزشاتون خیلی خیلی عالین...من مدتها دنبال یه چنین چیزی بودم، خواستم صمیمانه ازتون تشکر کنم.

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

خیلی خوشحالیم که دوره براتون مفید بوده دوست عزیز.

محمد پرتوی طاهری

کتابي تو اين زمينه سراغ داريد معرفي کنيد ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

منظورتون علم داده‌ست؟ کتابی که کل علم‌داده رو گفته باشه خیر، اما کتاب‌های زیادی به زبان انگلیسی معرفی کردیم در کانال که پیشنهاد می‌کنیم بررسی کنین:‌https://t.me/DSLanders

elhamayt قدمیاری

سلام به استاد خوبم
من همیشه منتظر ویدیوهای جدیدتون هستم هر چی باشه من با لذت پای صحبت هات میشینم و از دانسته های خوبت بهره میبرم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

خوشحالیم که براتون مفید بوده.

سمانه -

ممنون که بی تکلفی و درک علم داده رو به ما یاد دادی و کار ما رو راحت کردی

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

تشکر از شما دوست عزیز.

atena.nm77 -

استاد خیلی خفنی ، از نوع درس دادنت خیلی لذت میبرم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

سپاس از اشتراک نظرتون.

احمدرضا انصاری amiri

merci azat Aly bud vaqean videot

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

ممنون از لطف شما.

عماد تیمورتاش پورابراهیم اهوازی

سلام استاد عزيزمن هیچی از ماشين لرنينگ نمیدونم و شاغل هم هستم ولی علاقمند به اینکارم.خیلی خوب متوجه میشم ممنون که زحمت میکشی.با اموزشهات تا چه حد یاد بگیرم میتونم یه شغل بگیرم؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

خیلی به خودتون بستگی داره، اگه خوب کار کنین و پیگیر یادگیری باشین بعد از گذروندن دو دوره مقدماتی و پیشرفته، تا حدی تسلط دارین که وارد بازارکار بشین.

rana اسماعیلی

یکی از بهترین معلمای علم داده که تالا دیدم :** خواهش میکنم ادامه بده

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

سپاس دوست عزیز.

امیر کریمی

استاد توي پايت من همین کدارو ک شما نوشتی دارم از روش مینویسم بازم کار نمیکنه

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

تو چه محیطی کار می‌کنین؟ کتابخونه‌های مورد نیاز نصبه؟ ارور رو توی گوگل سرچ کنین.

Ali Yazdanmehr صراف زاده

خیلی خوب بود. برای اولین بار دارم یه چیز هایی از علم داده میفهمم.

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

خوشحالیم مفید بوده دوره براتون.

شیدا Hashemi

سلام مرسی از برنامه فوق العاده شما . من کانادا زندگی می کنم و ۴۵ سال سن دارم می خواستم در رشته علم داده بیلدونگ کنم سوالم اینه که آیا با سن من امکانش هست ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

سلام، بستگی داره که برنامه‌تون چی باشه. تحصیل توی این حوزه‌ست یا کار. به هر حال در نظر داشته باشین که سن ممکنه توی بعضی از شرکت‌ها فاکتور مهمی باشه. اما نمی‌شه گفت امکانش وجود نداره. اگه واقعا علاقه‌مند هستین، پیشنهاد ما شروع یادگیریه.

محمد -

Good luck

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

Thanks.

Seyyedeh boshra -

عالی توضیح میدید استاد.رفتار شما حتی علم داده رو هم به یک موضوع جذاب تبدیل می کنه.امیدوارم افرادی مثل شما 1000 سال عمر کنن برای اینکه دنیا به شما نیازمنده

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

ممنون از اشتراک نظرتون.

Ehsan naghavi قدوسی

kheili video haye shoma khube man aslan fekr nemikardam be een rahaty yad begiram, ta alan 100 ta video amuzeshy didam ama hichkodum mesl video haye shoma nabude. mamnun azatun

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

تشکر از لطف شما.

sarina6619 نصرتی


میشه چندتا تمرین مثل پروژه هم اموزش بدین
صورت مساله این باشه که یه شرکت یه پروژه پیشنهاد میکنه چطور شروع کنیم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

توی دوره‌های علم‌داده تمرین‌ و پروژه‌ داریم. بخصوص در دوره علم‌داده ۲.

الهه n

لطفا آموزش های بیشتری بزار . ممنون

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

دوره‌های جدید هم در آینده خواهیم داشت.

رویا محمد

yedoonei. Roozi hadeaghal 2 Saat paye Videohatam

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

سپاس از اشتراک نظرتون.

ie.javadkarimi95 -

عالی هستی استاد... ممنون که باعث میشید اون غولی که از علم داده ساختیم از بین بره

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

ممنون از اشتراک نظرتون دوست عزیز.

شهرام ماوندادی یوسفیان

وقت بخیر شما در تلگرام یا ایسنتاگرام هم صفحه ای دارید ؟

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

بله، کانال تلگرام مختص علم داده :‌https://t.me/DSLanders
اینستاگرام مختص دپارتمان علم‌داده خیر. می‌تونین صفحه اینستاگرام کافه‌تدریس رو دنبال کنین.

آرمان محمدی

تشکر استاد . من هرچقدر ویدئو شما میبینم لذت بیشتری از دنیای دیتا میبرم . کاش میتونستم بیام با شما گپی بزنم . در هر صورت خیلی خوشحالم از اینکه شاگردتون هستم

کافه تدریس نوشته شده در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴

خوشحالیم که دوره ها براتون مفید بوده، با آرزوی موفقیت.