محمدصالح تیمار،
                                                فارغ التحصیل
                  کارشناسی
                  مهندسی برق مخابرات
                  صنعتی بابل
محمدصالح تیمار
فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق مخابرات - صنعتی بابل
کلاس‌های برگزار شده: ۷

محمدصالح تیمار، منجم آماتور و مدرس نجوم، از سال 1394 همکاری با ماهنامه نجوم را شروع کرد. در سال 1395 به عضویت تحریریه این ماهنامه در آمد و با ارائه محتوا در بخش آسمان این مجله، بیش از 40 مقاله در حوزه نجوم رصدی نوشت. او از همان سال 94 تدریس در دوره های نجوم رصدی مجله نجوم را در کنار کاظم کوکرم آغاز کرد و اکنون در سمت دستیار سردبیر این مجله فعالیت می کند.
تیمار که از برگزیدگان ادوار پیشین ماراتن مسیه ایران (دیرپاترین رقابت رصدی ایران) بود، در سال 94 نخستین برنده رقابت جامع منجمان ایرانی (استارکاپ) شد. وی نخستین تجربه داوری یک رقابت رصدی را در ماراتن مسیه 94 به دست آورد و پس از آن در سال های 95، 96، 97 و 98 به عنوان یکی از اعضای اصلی کمیته برگزاری ماراتن مسیه فعالیت کرد.
او همچنین سابقه داوری در دومین و سومین استارکاپ و کسب عنوان نخست در اولین دوره بخش گروهی رقابت استارکاپ را (در سال 96) در کارنامه دارد.
سابقه همکاری با تیم ملی المپیاد نجوم ایران (اعزامی به المپیاد جهانی نجوم 2017 تایلند و 2018 چین)، تدریس در دوره های المپیاد نجوم، نجوم مقدماتی و نجوم رصدی در مدارس مطرح تهران، دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه الزهرا از دیگر سوابق او است.
علاقه او به رصد اجرام آسمانی، او را به فعالیت در حوزه گردشگری نجومی و آموزش عملی رصد آسمان به عموم مردم کشانده و در این زمینه با دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، مجله نجوم و چند آژانس گردشگری همکاری می کند.

بیشتر
موضوعات تدریس
تعداد آیتم:
حالت نمایش:
طول دوره: ۴ ساعت ۳۰ دقیقه
زمان برگزاری: ۱۱ آذر (۱۹ تا ۲۰:۳۰) و ۱۸ آذر (۱۸ تا ۲۱)
۵۰,۰۰۰ تومان
مشاهده و ثبت‌نام
طول دوره: ۱ ساعت ۳۰ دقیقه
زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است
رایگان
مشاهده و ثبت‌نام
طول دوره: ۲۱ ساعت
زمان برگزاری: شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰
۳۰۰,۰۰۰ تومان
مشاهده و ثبت‌نام
طول دوره: ۲ ساعت
زمان برگزاری: پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹‌ ساعت ۱۹:۰۰
۲۰,۰۰۰ تومان
مشاهده و ثبت‌نام
تعداد آیتم:
حالت نمایش:

نظرات کاربران